"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Sterimar Baby Deniz Suyu Burun Spreyi 100 ml

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sterimar Baby Deniz Suyu Burun Spreyi 100 ml
  • STERİMAR BABY İZOTONİK DENİZ SUYU BURUN SPREYİ 100 ML – 0-3 yaş bebeklerin hassas burunları için özel olarak geliştirilmiş püskürtme ucuna sahip %100 DOĞAL DENİZ SUYU burun spreyidir. Deniz tuzlarının ve eser elementlerin kanıtlanmış faydalarından yararlanan, filtrelenmiş ve koruma maddesi içermeyen, Fransa’daki Cancale körfezinden alınan doğal deniz suyu çözeltisidir. Bebeklerin günlük burun hijyenini sağlamak için kullanılır.
  • Emzirmeden ya da beslenmeden önce uygulanması önerilir.
  • Püskürtme basıncı hassas bebek burunları için ayarlanmıştır.
  • Püskürtme teknolojisi sayesinde kullandıktan sonra bebeğin burnunun aspire edilmesine gerek yoktur.
  • Kirleri ve mukusu ortadan kaldırır.
  • Bebeğin daha rahat/kolay nefes almasını sağlar.
  • Beslenme ve uykuyu kolaylaştırır.
  • Sterimar teknolojisi sayesinde 3 yıl boyunca kullanılabilir. Püskürtme teknolojisi sayesinde burun içine homojen olarak dağılır ve tüm açılardan (bebeğin başı dik ve yatay konumdayken) rahatlıkla kullanılabilir. Günde her bir burun deliğine 2- 6 kez kullanılabilir. Evde,yolculukta ve bebek kucağınızdayken rahatlıkla kullanılabilir. Takılıp çıkarılabilen ve yıkanabilen başlığı sayesinde kullanımı hijyeniktir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...