"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

“Eğer yönünüzü değiştirmezseniz, başladığınız yere varırsınız.” –Lao-tzu


Dünyaya geldiğimiz an anne ve babamızdan ilk mirasımızı alarak geliriz. Onlar bu dünyadan ayrıldıkları için değil biz bu dünyaya geldiğimiz için ilk mirasımızı onlardan alırız. Genlerimizin bir kısmı sağlam genler olmakla birlikte; bazı genler mutasyona uğrayarak çeşitli hastalıkları içinde saklarlar. Mutant genin dışa vurumu bu hastalığın ortaya çıkmasıdır. Bu genin harekete geçmesi ise; beslenme, hareketsiz yaşam, yetersiz uyku, toksinler ve kronik strestir.

Alkerus Sağlık Ürünleri Ailesi; tam da bu noktada size yönünüzü değiştirmeyi teklif etmek için geldi.  Sadece bir e-ticaret sitesi olarak kişilere ürün satmayı amaçlayan değil buna paralel olarak onlara sağlık danışmanlığı ve yaşam biçimlerine katkı sağlamayı amaçlayan bir sağlık sitesi olarak hizmet verecek. Gıdalarınızın ilacınız olmasından,  kendi iç yolculuğunuza kadar her konuda bir “Dönüşüm Atölyesi”  olarak hizmet vermeye hazırlanan www.birimsaglik.com ; hasta olmamak, sağlıklı yaş almak ve bir hastalığımız mevcut ise modern tıbbın önerdiklerinin yanında kendini iyileştirmek isteyen  kişinin neler yapabileceğini birlikte keşfedebilmesini sağlayacak.

Sağlık tanımının zihinsel, fiziksel ve ruhsal bir bütünlük olduğunun farkındalığı ile; *BİRİM” in, yani en küçük hücreden sağlığın başladığını veya korunması gerektiğini üyelerine anlatma çabasında olmayı hedef edindi. Birimin korunması için gerekli olan; bilgi ve ürünleri sunmak ise Alkerus Sağlık Ailesi ve ona katılacak olan sizlerin birlikte yürüyeceği yolun özetidir.

Modern tıp bizlere oluşan semptonları baskılamayı sağlayan ilaç ve opere çözümler sunarken; koruyucu ve önleyici sağlık her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Sağlıklı olma ; (zihnen, bedenen, ruhen) hali için, sadece semptomları gidermek yeterli olmayacağından, bir sağlık ailesi olarak hep birlikte bilgi ve doğru ürünlerle kendimizi hastalıklardan korumak temel amacımız olmalıdır.

Bu maksatla bir araya gelen Alkerus Sağlık Ailesi, yüzde yüz orijinal ürün yelpazesine sahiptir. Güvenilir bir alışveriş deneyiminin yanında ürünlerinin %100 gerçek ürün olmasını garanti eder ve tedarik kanalları konusunda şeffaf olmaya hazırdır. Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürün güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Bu nedenle resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında güvenemeyeceğimiz kaynaklardan ürün temin etmiyoruz.  Hızlı gönderim imkanları ve her gün artan üye sayısı ile online sağlıklı yaşamın adresi olmak üzere büyük bir hızla büyümeye devam etmektedir.

Alkerus, üretici ithalatçı dermokozmetik ve kozmetik firmalarının tüm kampanya ve promosyonlarını size eksiksiz sunar. Alkerus Sağlık Ürünleri’ nden yapacağınız alışverişlerde fiyat anlamında her zaman karlı çıkar ve orijinal ürün aldığınızdan emin olursunuz.

Değiştiremediğiniz ne varsa, yönünüzü birlikte değiştirelim; Alkerus Sağlık Ailesi’ ne Hoşgeldiniz.
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...