"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Thealoz Duo Göz Damlası 10 ml

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Thealoz Duo Göz Damlası 10 ml

Tüm seviyelerdeki kuru göz hastalarının semptomlarının giderilmesinde kullanılmaktadır. Herhangi bir koruyucu madde içermeyen Thealoz Duo, Hyaluronik Asit ve Trehaloz kombinasyonudur. Kontakt lensler ile kullanılabilmesi yönüyle kullanıcılara büyük bir rahatlık ve konfor sağlamaktadır.
Thealoz Duo  Trehaloz ve Hyaluronik Asidi birleştiren ilk örnektir. Uluslararası alanda ve ülkemizdeki birçok göz doktoru bu kombinasyonu  önemli bir adım olarak kabul etmektedir.
Thealoz Duo iki şekilde çalışır:
1.Trehaloz, oküler yüzeyde bulunan epitel hücrelerini  kuru ortamlardaki günlük strese karşı dirençlerini  ve kuru gözdeki gözyaşı filmi değişikliklerine olan dirençlerini geliştirir.
2.Hyaluronik Asit, göz yüzeyini nemlendirmek ve kayganlaştırmak için suyun tutulmasını sağlar.
Klinik çalışmalar, tek bir damla Thealoz Duo'nun gözyaşı filminin kalınlığını en az 4 saat süre ile arttırdığını göstermiştir.
Gün boyunca gerektiği kadar sık uygulanabilir.
Kontakt lens kullananlar için lenslerini takmadan önce veya taktıktan sonra kullanmak için de uygundur. Thealoz Duo ürün yelpazesinde Thealoz Duo 10ml ve Thealoz Duo Gel (30 flakon) yer almaktadır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...