"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Solgar Brewer's Yeast With Vitamin B12 250 Tablet

  • Solgar Brewer's Yeast With Vitamin B12
  • Ürün Kodu: SDKRM000030338
  • Barkod: 033984004009
  • Marka: Solgar
  • Kategori: Vitamin Ve Mineraller
  • Stok: 3
  • 628,90 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Solgar Brewer's Yeast With Vitamin B12 250 Tablet

*B12 vitamini suda çözünebilen, DNA sentezinde, yağ asitleri ve amino asitlerin vücut içinde kullanımında oynadığı rol sayesinde vücut içerisindeki hemen her hücrenin ihtiyaç duyduğu bir B vitamini türüdür. Sinir sisteminin sağlığı, beyin fonksiyonları ve alyuvarların üretimi için gereklidir.
*B12 vitamini derinin yenilenmesini sağlayarak cildi güzelleştiriyor. Sürekli yorgunluk hali, sinirlilik, üşenme, unutkanlık, mutsuz hissetme, aşırı yeme isteği yaşıyorsanız sorumlusu B12 eksikliği olabilir.
*B12 vitamini ihtiyacını karşılayan mucize besin aynı zamanda libidoyu da artırarak cinsel yaşamı düzene sokuyor. Yapılan araştırmalar, B12 seviyesinin cinsel hayat üzerindeki etkilerini gözler önüne serdi. Araştırmalara göre, B12 vitamin eksikliği cinsel isteksizliğin en büyük sebeplerinden biri.
*B12 vitamini (Siyanokobalamin); suda çözünen bu vitamin saç çıkmasına ve saçın uzamasına yardımcı olur. Yeterli miktarda alınmaması saç dökülmesine neden olur.

Kullanım:Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı, günde altı (6) tablet. Bol su ile alınız.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Benzer Ürünler
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...