"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Nutraxin Cranberry 500mg 60 Tablet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Nutraxin Cranberry 500 mg 60 Tablet Özellikleri

Turna yemişi olarak adlandırılan Cranberry bit.kisi idr.ar yolu enfeksiyonlarında tedavi edici özellik göstermektedir. Nutraxin Cranberry 500 mg 60 Tablet ise idrar yolu sağlığını koruyucu özellik gösteren tablet formundaki takviye üründür.

Hem kadınları hem de erkeklerin kullanımına uygun olan bu ürün sadece yetişkinler tarafından kullanılmalıdır. Hamilelerin veya çocukların kullanımı için uygun değildir.

Nutraxin Cranberry 500 mg 60 Tablet Nedir?
Nutraxin Cranberry 500 mg 60 adet tabletin bulunduğu orijinal ambalajında satışa sunulmakta olan takviye üründür. Hijyenik koşullarda üretilmekte olan bu ürün bağışıklık sistemi ve boşaltım sistemini desteklemektedir.

Nutraxin Cranberry 500 Mg 60 Tablet Ne İşe Yarar?
Nutraxin Cranberry 500 mg 60 Tablet kişilerde görülen id.rar yolu enfeksiyonu sırasında bi.tkisel olarak ted.avi sağlamaktadır. İçerisinde bulunan turna yemişi sayesinde idrar yollarında görülen sorunların giderilmesine destek sağlamaktadır.

Nutraxin Cranberry 500 Mg 60 Tablet Nasıl Kullanılır?
Nutraxin Cranberry 500 mg 60 Tablet kullanımı yetişkinlere uygundur. Çocuklar veya hamile bayanlar tarafından kullanılmaması gerekmektedir. Günde 2 kez 1’er tablet şeklinde bol su ile birlikte tüketilmesi önerilmektedir.

Nutraxin Cranberry 500 Mg 60 Tablet İçeriği
Nutraxin Cranberry 500 mg 60 Tablet içeriğinde cranberry yani turna yemişi ile birlikte mikrokristalin selüloz, polivinilpirolidon-vinil asetat kopolimeri, yağ asitlerinin magnezyum tuzları, silikon dioksit, hidroksipropil metil selüloz da bulunmaktadır. 

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Benzer Ürünler
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...