"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Sinus Rinse Abfen Yetişkin 240 ML

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sinus Rinse AbfenYetişkin 240 ML

Abfen Sinüs Rinse Özellikleri

Abfen Sinüs Rinse yetişkin burun yıkama solüsyonları, etkili nazal / genizsel yıkama sağlayarak önemli bir kişisel bakım imkânı sunuyor.Abfen Sinüs Rinse kit tüm bunları yaparken burun dokusuna zarar vermeyen içerikleri sayesinde de tercih ediliyor. Markanın resmi sayfasındaki beyanına göre bu ürünler; ilaç üretimine uygun kalitede sodyum klorür ve sodyum bikarbonat içeriyor. Tıpkı diş fırçalamak gibi günlük temizliğin, kişisel bakımın bir parçası olabilmesi de Abfen Sinüs Rinse ürünlerini sık kullanılabilir hâle getiriyor.

Nasıl Kullanılır?

Abfen Sinüs Rinse nasıl kullanılır bakıldığında; öncelikle bu ürünler günlük ve uzun süreli kullanıma uygundur. Gebelik ve emzirme dönemleri için de uygun olduğu bizzat markanın resmi sayfasında beyan ediliyor. Kutusundan şişeyi çıkarıp ağzını açın ve içerisine şişenin tamamına yakın miktarda su ekleyin. Ardından kitteki diğer kutunun içerisinde yer alan ambalajlı ürünlerden birini alıp açın. Onu da su eklediğiniz şişeye dökün. Daha sonra şişenin ağzını kendi başlığı ile kapatın. Şimdi hazırladığınız şişeyi burun deliklerinize sıkabilirsiniz. Bu işlem esnasında yere sıvı döküleceği için lavabonuzun önünde işlem yapabilirsiniz. Son olarak kağıt havlu ile burnunuzu kurulayabilirsiniz.

Hangi Cilt Tipine Uygun?

Bu kitler ile alakalı cilt tipi bilgisi bulunmuyor. Bununla beraber öncelikle belirtmek gerekir ki; bu ürünler yetişkin kullanımına uygun. Çocuklar ve erişkinler için olmak üzere iki farklı formda sunulan Abfen Sinüs Rinse kitinin incelediğiniz ürünü yetişkinlere yönelik. Gebelik ve emzirme dönemlerinde de kullanıma uygundur.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...