"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Abfen Nasorinse Plus Kit 25 Poşet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Abfen Nasorinse Plus Kit 25 Poşet

Burnumuz virüslere ve bakterilere karşı ilk koruyucu kalkanımızdır. 

Her insan dakikada 14-16 kere nefes alır. Nefesle aldığımız hava içinde bulunan virüs, bakteri, alerjen ve kimyasallar burun boşluğunu kaplayan doku üzerinde birikir. Bunlar çeşitli hastalıklara zemin hazırlar. 

Yüksek hacimli nazal yıkama burnu ve sinüsleri döşeyen dokunun bakteri ve virüsler, alerjenler ve iritan maddelerden arındırılmasını sağlar. Böylece nazal alerji ve sinüs rahatsızlıklarının önlenmesi ve giderilmesinde önemli rol oynar, burun ve sinüsleriniz için uygulanan ilaç tedavilerinin de daha etkili olmasını sağlar.

Burun ve sinüsleri döşeyen mukozanın sağlıklı çalışabilmesi için sürekli olarak bir salgı üretmesi gereklidir. Ancak alerji, enfeksiyonlar ve irritan maddeler çok fazla salgı üretimine neden olur. Bu da burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi belirtileri oluşturur.

Burun yıkaması yapılarak, enfeksiyon ajanlarının (virüs ve bakteriler),alerjenlerin ve iritan maddelerin bu bölgeden uzaklaştırılması sağlanır. Böylece, bu zararlı ajanların sebep olduğu semptomlar azaltılır, hatta giderilir. Başka bir deyişle, uygun bir nazal yıkama, nazal alerji ve sinüs rahatsızlıklarının semptomlarını ciddi ölçüde azaltabilir hatta tamamen ortadan kaldırabilir.

En etkili nazal yıkama, yüksek hacimli nazal yıkama kitleri ile yapılabilir. Nazal yıkama için kullanılan solüsyonun içeriği önemlidir. Burun dokusuna zarar vermeyecek içeriğe sahip solüsyonlarla yıkama yapılmalıdır. Nasorinse Plus ilaç üretimine uygun kalitede hyaluronik asit, sodyum klorür ve sodyum bikarbonat içerir. Hyaluronik asit burun dokusu üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak virüs ve bakterilerin dokuya tutunmasını, hastalığa sebep olmasını önler. Aynı zamanda uzun süreli ve etkili bir nemlendirme sağlar.  

Nasorinse Plus ile yüksek hacimli nazal yıkama, üst sol.unum yolu enfeksiyonları dahil bir çok hastalığın önlenmesi ve giderilmesinde önemli rol oynar. Ayrıca herhangi bir enfeksiyon ya da hastalık olmaksızın, diş fırçalamak, el yıkamak gibi günlük kişisel temizliğin bir parçası olarak da sürekli uygulanabilir.

Nasorinse Plus ile nazal yıkama, burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, kronik öksürüğe neden olan burun ve sinüs hastalıkları (enfeksiyon, alerji vb),yüzde basınç hissi, burun ve sinüs ameliyatları sonrası, nazal alerjinin kontrolü, nazal hijyenin sağlanması, kronik rinit ve sinüzite bağlı koku ve tat duyusunun bozulmasında, gr.ip ve soğuk algınlığından kaynaklanan burun şikayetlerinde kullanım için uygundur. Düzenli olarak nazal yıkama yapmak burnu temiz ve açık tutarak daha nadir üst solu.num yolu enfek.siyonu geçirmemize yardımcı olur, genel sağlık durumumuzu iyileştirir. 

Nasorinse Plus 5 yaş ve üzeri çocuklar için pediatrik ve erişkin hastaların kullanımı için yetişkin olmak üzere iki formdadır. Nasorinse Plus günlük ve uzun süreli kullanıma uygun bir ürün olduğundan yedek poşet formları da mevcuttur. 5 yaş altı çocuklar için Nasorinse Sprey formu önerilir.

Nasorinse Plus gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanıma uygundur.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...