"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Pharmaton Essential Men 30 Tablet X 2 Adet Avantaj Paketi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Pharmaton Essential Men 30 Tablet X 2 Adet Avantaj Paketi
Pharmaton Essential Men Tablet Nedir?: Erkeklerin günlük besin takviyesi ihtiyaçlarını desteklemek üzere geliştirilmiş özel formülünde 12 vitamin ve 6 mineral bulunduran takviye edici gıdadır.
Normal Kas Fonksiyonlarının Korunmasına Katkıda Bulunur: İçeriğinde bulunan D vitamini ve Magnezyum normal kas fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.
Enerji Oluşum Metabolizmasına Katkıda Bulunur: İçeriğindeki B1, B2, B3, B5, B6, B12, C vitaminleri ile Biotin, Magnezyum, Demir, Manganez ve Bakır, normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.
Kimler Kullanabilir?: Pharmaton Essential Men Tablet, erişkin ve yetişkin erkeklerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Dengesiz ve düzensiz beslenme, diyet yapma gibi nedenlerle vitamin ve mineral desteğine ihtiyaç duyan, n normal fonksiyonuna katkıda bulunmak isteyen erkeklerin kullanımına uygundur.
Nasıl Kullanılmalıdır?: Günde 1 adet Pharmaton Essential Men Tablet, sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Benzer Ürünler
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...