"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Ocean Saw Palmetto 350 mg 60 Kapsül

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ocean Saw Palmetto 350 mg 60 Kapsül

Ocean Saw Palmetto 350 Mg 60 Kapsül Nedir?

Ocean Saw Palmetto, cüce pal.miye olarak bilinen bit.kinin vücuda kazandırdığı bit.kisel yararlardan faydalanmak amacıyla üretilmiş bir gıda takviyesidir. Her servisinde 350 mg saw palmetto bit.ki ekstresi sunan ürün, cüce pal.miye desteğine ihtiyaç duyanlar için ideal bir tüketim sağlar. Bi.tkisel ham maddeler kullanılarak üretilen özel Vcaps kapsüllerde kullanıma sunulan Ocean Saw Palmetto takviyesi, vegan ve vejetaryen tüketime uygundur. 60 kapsüllük içeriği sayesinde iki aylık uzun ömürlü bir kullanım sağlar. 

Ocean Saw Palmetto 350 Mg 60 Kapsül'ün Öne Çıkan Özellikleri:

- Servis başına 350 mg cüce pal.miye ekstresi

- Vcaps bi.tkisel kapsül formu

- Vegan ve vejetaryen kullanımına uygun

- 2 aylık uzun ömürlü kullanım

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Benzer Ürünler
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...