"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Nimomed Nimo Temassız Ateş Ölçer Hnk-Tb-01

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Nimomed Nimo Temassız Ateş Ölçer Hnk-Tb-01
Dokunmak yok Temizlemek yok Kullanımı kolay Hızlı ve kesin sonuç Temassız ölçüm Yüksek ateş uyarısı ayarı 99 Adet hafıza Otomatik kayıt ve otomatik kapanma C ve F görüntüleyebilme Vücut ve yüzey ısı değeri ölçebilme 3 renkli Işıklı dijital LCD ekran Ekran çözünürlüğü yüksek okunabilirlik NİMOMED TEMASSIZ KIZILÖTESİ ATEŞ ÖLÇER HNK-TB-01 Kızılötesi termometre, kızılötesi çalışma prensibine dayalı çalışır ve kızıl ötesi ile temas etmeden insan vücudunun ısısını ölçer, Ayrıca cihaz bebeklerin süt ve mama sıcaklığını ve de oda sıcaklığını ölçme özelliği de mevcuttur. Ürün Özellikleri: Dinamik ortam ve vücut ısı değerlerini ölçmek üzere özel olarak tasarlanıp üretilmiştir. Sadece kızılötesi sen.sörünü kullanarak sürekli doğru ölçüm yapabilme özelliğine sahiptir. 99 adet hafıza kapasitelidir. 3 renkli Dijital Işıklı LCD ekranı bulunmaktadır. Duruma(isteğe) göre Fahrenayt (F) veya Selsilus (C) ölçümü yapabilir. Otomatik olarak kapanma özelliği vardır. Kullanışlı formu, taşınabilme kolaylığı sağlar. Boyutları: 149(Boy)x95(En)x45(Yükseklik) mm dir. Ağırlığı: 140 gramdır.(Piller hariç) Tolerans: 0.2 C Ölçüm aralığı: Vücut için : 32 C - 42'9 C Ölçme zamanı:0.5 saniye Ölçüm mesafesi: 5 - 10 cm. Otomatik kapanma zamanı: 7 saniye KUTU İÇERİĞİ 1 ADET NİMOMED HNK-TB-01 ATEŞ ÖLÇER 1 ADET TAŞIMA SAKLAMA KUTUSU 2 ADET PİL GARANTİ BELGESİ VE KULLANIM KILAVUZU ÜRÜNÜ İLK KULLANIMDAN ÖNCE KULLANMA KILAVUZUNU DİKKATLİCE OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...