"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Orzax Ocean Methyl B12 500 Ug 5 Ml Sprey

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Orzax Ocean Methyl B12 500 ug  5 ml Sprey
Takviye edici gıdalara başvurulmasının sebeplerinden birisi de B12 vitamini ihtiyacı olarak ifade edilmektedir.Kişinin günlük B12 ihtiyacının karşılanması için Ocean Methyl B12 500 mcg Sprey 5 ml yardımcı bir ürün olarak öne çıkmaktadır.Ürün sıvı formda bulunmaktadır. Püskürtmek sureti ile uygulanmaktadır. Günlük bir fıs uygulanması tavsiye edilmektedir.Kullanım Önerisi; Günlük olarak bir fıs uygulanması tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen kullanım miktarı yetkili bir hekim gözetimi altında artırılabilmektedir.Bir fısın dil altına sıkılmasının ardından 45 saniye beklenir ve yutulur.Ürünün İçeriği;Her bir fıs için;Vitamin B12 (Methylcobalomin) 500 mcgOcean Methyl B12 500 mcg Sprey 5 ml ürünü bitkinlik ve yorgunluk problemlerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır.Ocean Methyl B12 500 mcg 4 yaşından büyük çocukların kullanması mümkündür. Tatlandırıcı ve renklendirici içermemektedir.Ürünün içerisinde şeker ve gluten yer almamaktadır. 25 °C sıcaklıkta muhafaza edilmesi önerilmektedir.Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Ocean Methyl B12 500 mcg nemden ve ışıktan korunabilecek bir yerde bulundurulmalıdır.Tavsiye edilen kullanım miktarının üzerine doktor gözetiminin dışında çıkılması sakıncalı olabilmektedir.Takviye edici gıdaların hiçbir şekilde besin yerine geçmediği göz önünde bulundurulmalıdır.Ürün ilaç değildir, tedai edici özelliği bulunmamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kullanım Şekli:
  • Yetişkinler ve ve 4-10 yaş grubu çocuklar için dilaltına 1 püskürtme şeklindedir.
  • Ocean methyl B12 sprey dilaltına püskürtüldükten sonra 45 saniye beklenir ve ardından yutulur.
  • Ocean Methyl B12'nin her pufu 3 damlaya denk gelmektedir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Benzer Ürünler
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...