"www.birimsaglik.com" Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...

Ocean Glukozamin Komplex 60 Tablet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ocean Glukozamin Komplex 60 Tablet

İçeriğinde glukozamin, kondroitin ve diğer bileşenler bulunabilir. Bu takviyeler, eklemlerin içinde bulunan sıvıların (sinoviyal sıvısı) üretimini arttırmaya ve eklem ağrısını azaltmaya yardımcı olabilir. Ancak, glukozamin kompleksin etkinliği ve yan etkileri hakkında yeterli araştırmalar yapılmamıştır ve doktorunuz veya diyetisyeninizle konuşmadan kullanmamanız önerilir.

Faydaları nelerdir?

ORZAX Ocean Glukozamin Kompleks, eklem ağrısını azaltmaya yardımcı olan maddeleri içerir. Glukozamin, eklemlerin esnekliğini ve hareketliliğini arttırmaya yardımcı olur. Glukozamin ve kondroitin, kıkırdak hasarını onarmaya yardımcıdır. Bu faydalar, herkes için geçerli olmayabilir ve glukozamin kompleksin etkinliği hakkında yapılan araştırmalar sonuçlarının karışık olduğu belirtilmelidir.

Orzax Ocean Glukozamin Kompleks Nasıl Kullanılır?

ORZAX Ocean Glukozamin Kompleksin nasıl kullanılacağı kişinin ihtiyacına, doktorunun önerilerine ve paket etiketindeki talimatlarına göre değişebilir. Genel olarak, günde 2 tablet kullanılması önerilri.Her zaman doktorunuz veya diyetisyeninizle konuşun ve güncel tavsiyeleri alın çünkü glukozamin kompleksin kişinin ihtiyaçlarına ve sağlık durumuna uygun kullanımı önemlidir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Benzer Ürünler
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...