Sitemizden 250 TL ve Üzeri Oluşturacağınız Siparişleriniz Ücretsiz Kargo Sitemizden 250 TL ve Üzeri Oluşturacağınız Siparişleriniz Ücretsiz Kargo Sitemizden 250 TL ve Üzeri Oluşturacağınız Siparişleriniz Ücretsiz Kargo Sitemizden 250 TL ve Üzeri Oluşturacağınız Siparişleriniz Ücretsiz Kargo

Cistus Phyto 12 Kapsül Pastil

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Gelişmiş XML DesteğiSorunsuz listeleme özelliği
Güvenli Alışveriş256bit SSL Sertifikası ile koruma
Güncel ÜrünlerGüncel Ürün Seçenekleri
Cistus Phyto 12 Kapsül Pastil

Soğuk kış günleri pandemiye ek olarak soğuk algınlığı ve boğaz enfeksiyonu gibi mevsimsel hastalıklarda da hızlı bir artışa neden oluyor. Genveon İlaç’ın yeni ürünü Cistus Phyto Pastil; soğuk algınlığı ve solunum yolu şikayetlerinin giderilmesine katkı sağlıyor. ;çerdiği vitamin ve mineraller ile bağışıklığın güçlenmesine de destek oluyor.Vitaminlerin yanı sıra bitkisel özlerle de zenginleştirilen Cistus Phyto’nun içeriğinde propolis, çinko, dikenli incir ve Arap zamkı yer alıyor.Antimikrobiyal, antioksidan ve antiinflamatuar özellikler taşıyor. Boğaz ağrısı gibi üst solunum yolu şikayetlerinin iyileşmesine yardımcı oluyor.
Günlük kullanıma uygun olan Cistus Phyto, günde dört kez birer pastil şeklinde kullanılabiliyor. Bilinen herhangi bir yan etkisi yok. İçeriğindeki etken maddelere karşı alerjisi olanların doktor kontrolünde veya dikkatli şekilde kullanmaları öneriliyor. Bir pakette 12 pastil şeklinde ticari sunumu bulunan Cistus Phyto, eczanelerden temin edilebilir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 00-00 ve 15:00 arası ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

 
Yükleniyor...